سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
 
امروز: جمعه 99 مرداد 17

خورنیوز:خبرگزاری فارس در تاریخ11/03/89 خبری را به نقل از نماینده سمیرم به روی سایت خود میره این درحالیه که این نماینده نماینده دور هفتم مجلس بوده والان کس دیگه ای نماینده مردم سیمرمه خبر اینجوریه که... نماینده مردم سمیرم آقای بهروز جعفری میباشد نه علی افشاری

 

خبر - استانها
شماره : 8903110125

89/03/11 - 09:40
نماینده سمیرم در مجلس:
آیت‌الله خامنه‌ای انتظارات جامعه از رهبری را به خوبی انجام دادند
خبرگزاری فارس: نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که از رهبر یک جامعه انتظار می‌رفت توسط آیت‌الله خامنه‌ای انجام شد.

علی افشاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به عملکرد و پیشینه‌ مقام معظم رهبری قبل و بعد از انقلاب اسلامی اظهار داشت: بهترین و شایسته‌ترین گزینه‌ای که در آن شرایط می‌توانست برای رهبری انقلاب اسلامی انتخاب شود، آیت‌الله خامنه‌ای بود.
وی افزود: ایشان نیز با درایت، تیزبینی‌ها، پیش‌بینی‌ها و اقدامات خود نسبت به مسائل کشور و جهان، عملکردی در راستای عملکرد امام خمینی (ره) داشتند.
نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه شرایط امروزه نیز شرایط متفاوتی است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری با توجه به شرایط موجود و همزمان با این مسائل پیش آمده‌اند و با توجه به مسائلی که پس از انتخابات سال گذشته رخ داد رهبری ایشان موجب شد که کشور را از بحرانی که معلوم نبود به کجا بینجامد نجات دادند.
افشاری ادامه داد: آنچه که از رهبری یک جامعه انتظار می‌رفت توسط آیت‌الله خامنه‌ای انجام شد به طوری که ایشان در جریانات پس انتخابات از افراط و تفریط دوری می‌جست و با توجه به فشارهایی موجود تصمیماتی گرفتند که به نفع کشور و انقلاب اسلامی بود.
وی با اشاره به برخی مخالفت‌ها نسبت به شخص مقام معظم رهبری گفت: در زمان حضرت امام (ره) نیز مخالفت‌هایی نسبت به ایشان وجود داشت، اما بروز داده نمی‌شد اکنون انتقادات نسبت به مقام معظم رهبری به گونه‌ای است که اعلام می‌شود.
نماینده مردم سمیرم در مجلس افزود: به منظور حفظ نظام و وحدت ملی باید اتکای تمام نیروهای وفادار به قانون اساسی و انقلاب اسلامی به رهبر انقلاب باشد.
افشاری با اشاره به اینکه مدیریت امام خمینی (ره) بیشتر یک مدیریت فقاهتی و اجتهادی بود تا یک سیاسی، اظهار داشت: پذیرش عمومی قبل و بعد از انقلاب در بین مردم، جریانات سیاسی و حتی جریانات سیاسی مخالف اسلام این بود که با حرف‌های امام (ره) همراهی کنند و پس از رحلت امام خمینی (ره) بین همراهان وفادار به نظام، آیت‌الله خامنه‌ای که خود را شاگرد امام (ره) نیز می‌داند انتخاب شد.
انتهای پیام/صا20/ح

©2010 Fars News Agency. All Rights Reserved
< src="http://www.google-analytics.com/urchin.js" type=text/java> < type=text/java> try { _uacct = "UA-512452-5"; _udn="farsnews.net"; urchinTracker(); } catch(err) {}
 


 نوشته شده توسط رسول ایزدی در سه شنبه 89/3/25 و ساعت 9:29 صبح | نظرات دیگران()
درباره خودم

خورنیوز
مدیر وبلاگ : رسول ایزدی[517]
نویسندگان وبلاگ :
محسن فیروزی (@)[4]


www.khoornews.com

آمار وبلاگ
بازدید امروز: 436
بازدید دیروز: 500
مجموع بازدیدها: 321878
جستجو در صفحه

صفحات اختصاصی
لوگوی دوستان
خبر نامه